Wibrator prawdę Ci powie!

Czy wiecie, że to, jaki wibrator na co dzień stosujemy, dużo mówi o nas samych? No właśnie! A jeśli przyjrzymy się z bliska wszystkiemu temu, co oferują współczesne sex shopy, będziemy mogli rozpracować najgłębsze zakątki ludzkich charakterów. Każdy z nas jest inny i każdy ma odmienne potrzeby w kwestii seksu. Wibratory mogą, choć nie muszą być ich pełnym zobrazowaniem. Osoby ceniące blichtr i ekskluzywny styl życia nie zadowolą się byle czym. Bardzo dbale wybierają wibratory i wszelkie zabawki pobudzające rozkosz.

Najbardziej przypadają im do gustu więc wibratory wykonane z wysokiej jakości szkła. Osoby o wielkich ambicjach, lubiące poszerzać własne horyzonty i mające w sobie silną żyłkę rywalizacji lubią wibratory o dużej szerokości. Bardzo podniecające są dla nich wibratory w kulistych, obłych kształtach, które można przymocować do podłogi i próbować nadziewać się na nie od tyłu.

Wibratory o różnych powierzchniach

Powierzchnie, jakimi pokryte są wibratory, mogą być nie tylko gładkie. Gładkie wibratory poleca się zwłaszcza zupełnie początkującym w dziedzinie wprowadzania zabawek erotycznych do zbliżeń.  Jeśli będziemy się czuli już na iłach, by spróbować czegoś nowego, możemy stopniowo wprowadzać wibratory większe i bardziej chropowate, zawierające faktury. To dzięki wszelkim załamaniom, wypustkom, pęcherzykom czy nawet kolcom gwarantowane są znacznie wyższe doznania, na wiele mocniejszym i intensywniejszym poziomie. Krzyk przy pracy tego typu wibratorów nie da się porównać z niczym innym.

Wibratory ręczne czy zasilane?

Wiadomo, że praktyczniejsze od ręcznych wibratorów będą wibratory zasilane bateryjkami lub akumulatorkami. Dzięki nim można zapomnieć o konieczności pracy rąk lub zastosować dłonie do pieszczot waginy, jeśli akurat decydujemy się na to, aby wibrator trafił do odbytu. Niektóre z wibratorów sterować można też za pomocą małych pilotów. Cała zabawa może polegać nie tylko na naszych osobistych działaniach, ale także na tym, że ktoś dzierży pilot w garści, odpowiadając tym samym za zaspokojenie naszych określonych potrzeb. Taka zabawa z wibratorem daje mnóstwo radości i z powodzeniem może być przeniesiona na grunt BDSM.

Wibrator prawdę Ci powie!
4.8 (95%) 12 głosów