Seks przez telefon – dlaczego to robimy?

Seks przez telefon – dlaczego to robimy?

Dlaczego w dobie zawiązywania silnych relacji międzyludzkich seks przez telefon cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością? Czy telefon jest w stanie zastąpić żywego człowieka? Jak wiele poświęcić może wygłodniały człowiek dla zwykłej rozmowy telefonicznej na temat seksu? Okazuje się, że największy jest rajc w tym, że nie wiemy, jak wygląda osoba po drugiej stronie. Tutaj więc możemy wyobrazić sobie dosłownie wszystko, nawet jeśli rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Seks telefon jest wprost idealnym zjawiskiem dla wszystkich osób samotnych, zabieganych i niepotrafiących znaleźć sobie stałych partnerów czy partnerek.

Czasem ludzie okazują się nieśmiali do tego stopnia, że przełamanie pierwszych lodów jest dla nich ponad siły, więc taki seks telefon pozwala na wszystko spojrzeć z dystansu. Nie musimy zmagać się z niekorzystną bliskością drugiego człowieka, jednocześnie pozwalając sobie na tę bliskość za pośrednictwem kabli telefonicznych. W czasie rozmów na seks telefonie rozmawiać można o wszystkim, nie tylko o swoich fantazjach seksualnych.

Seks telefon telefonem zaufania

Nierzadko zdarzyć się może, że osoba dzwoniąca na seks telefon nieopatrznie wygada się na temat swoich problemów małżeńskich, kłopotów w pracy czy intymnych rozterek. Co kreatywniejsze dziewczyny pracujące wtedy na linii potrafią w jednej chwili przeobrazić się z zuchwałych domin lub uległych suczek w naprawdę czułe mamusie, służące poradami w niemal każdej chwili. Strapiony bezrobotny lub odrzucony przez żonę po zakończonej rozmowie telefonicznej trzyma się lepiej, bo wie, że otrzymał mentalne wsparcie od kogoś, kto prawdopodobnie w życiu też nie miał lekko.

Kto tam pracuje?

W seks telefonie (https://pl.wikipedia.org/wiki/Seks_przez_telefon) pracują dziewczyny w różnym przedziale wiekowym. Zaczynają już dziewczyny pełnoletnie, tuż po maturze. Nierzadko na stanowisku dziewczyn obsługujących seks telefony są też panie z gruntownym wykształceniem, których w ogóle nie podejrzewalibyśmy o paranie się takim zajęciem. Każdy sposób na zarabianie jest dobry, a jeśli do tego dochodzi satysfakcja – to czego mamy zabraniać ludziom?

Seks przez telefon – dlaczego to robimy?
4.6 (91%) 20 głosów