Podwieszanie

Podwieszanie

Podwieszanie jako zjawisko może być połączone z licznymi technikami seksualnymi. Jest to bardzo wyrafinowany zabieg i jeżeli strona pasywna decyduje się na bycie podwieszaną, powinna znaleźć osobę godną zaufania, która nie dopuści do tego, by w czasie całej zabawy wystąpiło prawdopodobieństwo krzywdy. Podwieszać swoją ofiarę można na specjalnych linach elastycznych. Zwykłe liny do tego się nie nadają, ponieważ zostawiają na ciele otarcia i zadrapania, a przecież po sesji chcemy wyjść na zewnątrz zupełnie nietknięci!

Poczucie bezpieczeństwa w podwieszaniu liczy się najbardziej! Trzeba także wybrać odpowiednie miejsce. Idealnym lokum do tego typu zabiegów wydaje się być piwnica lub strych. Liny muszą być przeciągnięte przez specjalne haki umieszczone właśnie w ścianach lub w suficie. Bardzo wiele radochy dostarcza zmiana poziomu podwieszenia u strony pasywnej. Można w ten sposób dostosować podwieszoną osobę do własnych warunków fizycznych, np. wzrostu, gdy chcemy dominować. To, że kogoś podwiesimy na linach, jest podniecające i z całą pewnością bywa stymulujące. Jednak to tylko początek zabawy.

Wisisz? To przygotuj się na więcej!

Gdy już strona pasywna umieszczona jest w powietrzu za pomocą specyficznych lin, można zacząć zabawiać się na różne sposoby. Osoby doświadczające podwieszenia z rąk Masterów na co dzień w większości przypadków stwierdzają, że uwielbiają tortury sutków, jak i całej skóry na powierzchni całego ciała. Służą do tego specjalne klamerki, które można przyczepiać do całego ciała na każdej jego powierzchni. Ekstremalnym następstwem podwieszania może się okazać także fisting, jeśli ktoś lubuje w takich klimatach.

Nauka nietypowej wygody

Zazwyczaj na czas podwieszenia pozycja wyjściowa u strony pasywnej wygląda tak, że ma ona maksymalnie rozłożone nogi, aby dostęp do stref intymnych był nieskrępowany. Bardzo ważna w czasie podwieszania jest umowa między dwiema stronami. Kiedy pasywna strona mówi: „Dość!” – obowiązkiem strony aktywnej jest to uszanować i zaniechać praktyk w celu uwolnienia podwieszonej ofiary.

Źródło: hdpornole.pl

Podwieszanie
5 (100%) 13 głosów