Piercing a jego związek z erotyką

Piercing a jego związek z erotyką

Czy piercing może mieć związek z erotyką? Oczywiście, że tak! Już w dawnych czasach przekłuwanie intymnych części ciała oznaczało specificzne podejście do tematu seksu. Piercing miejsc intymnych wydaje się w wielu kręgach sprawą niezwykle pociągającą. Do piercingowania miejsc intymnych przyznawali się przez laty Janet Jackson, Lenny Kravitz, Madonna, Prince oraz wiele innych gwiazd popkultury.

Można uznać piercing za pewien rodzaj fetyszu, ale nie da się ukryć, że kolczykowanie miejsc intymnych nierozerwalnie wiąże się też z bólem. Dlatego na umieszczanie kolczyków w miejscach intymnych decydują się najczęściej najodważniejsi i najbardziej odporni na ból. Czy wiecie, że mała kuleczka na końcu penisa jest w stanie silnie ubogacić doznania seksualne, a tym samym zwiększyć częstotliwość orgazmów? Najbardziej bolesne w praktyce okazuje się przekłuwanie sutków. Wiele osób decyduje się na to dla efektownej prezentacji umięśnionego ciała. Kolczyki na ciele przybierać mogą różną postać. Mogą być to zarówno małe kuleczki z metalu, jak i kółka z drobnymi elementami.

Piercing party

W Stanach Zjednoczonych już wiele lat temu zrodziła się tradycja robienia imprez, na których każdy z uczestników przekłuwa sobie określoną część ciała. Jedni decydują się na przekłucie jedynie brwi albo języka. Inni decydują się pójść nieco dalej. Ten zwyczaj szybko przywędrował także do Europy. Jest jak najbardziej w porządku pod warunkiem, jeśli nikomu podczas tego typu wydarzeń nie dzieje się krzywda. Trzeba też korzystać z profesjonalnego sprzętu do kolczykowania, by nikomu nie stała się krzywda. Piercing party powinno przebiegać w przyjacielskiej atmosferze. Wszyscy uczestnicy spotkania powinni być świadomi tego, na co się piszą.

Z piercingiem zawsze sexy!

Przekłute pępki na płaskich brzuchach zawsze przyciągają spojrzenia podrywaczy. Dziś piercing w męskiej brwi nieco się zdezaktualizował, ale wielu dzisiejszych trzydziestolatków może pochwalić się starymi zdjęciami. A dziś mają na brwiach blizny, potrafiące zadawać równie zawadiackiego uroku.

Piercing a jego związek z erotyką
4.8 (95%) 8 głosów